
Meditatie Gerjan Schoemaker
Meditatie Gerjan Schoemaker
Loslaten, Overgave en Zelfliefde Meditatie
Deze meditatie is gericht op ontspanning, het loslaten van controle, komen tot overgave en je openen voor het leven. Inzicht in de ware natuur van alle verschijnselen en dat je prachtig bent zoals je bent, ook vertelt de mind je soms iets anders.
De meditatie is ontstaan uit een bijzondere dag vol inzichten. In die zin is het ook een persoonlijke herinnering aan iets wat ik zelf niet wil vergeten.
Om de ervaring en inzichten over te brengen, gebruik ik in deze meditatie meer woorden dan anders. Daardoor is er wat minder stilte dan je misschien gewend bent.
Ontvang uitnodigingen voor geleide meditaties, retraites en cursussen door je in te schrijven op onze inspiratie mails: https://meditatieinstituut.nl/inspiratiemails/
๐โจ Gerjan Schoemaker
Meditatie Instituut Nederland
๐ Leren mediteren? Bekijk ook deze online meditatiecursus.
๐ Een jaar lang de diepte in gaan? Bekijk ook onze opleidingen:
Opleiding Meditatieleraar: https://meditatieinstituut.nl/meditatie-opleiding/
Opleiding Integraal Essentiecoach: https://meditatieinstituut.nl/coach-opleiding/
Doordat je bij beide opleidingen diepgaand met jezelf aan de slag gaat, zijn deze ook geschikt voor je persoonlijke ontwikkeling, zonder dat je meditatieleraar of coach hoeft te worden.
๐ Of bekijk onze meditatieretraites met yoga:
Vipassana Retraites: https://meditatieinstituut.nl/meditatieretraites/